Jarosław Jezierski

Ortopeda i Traumatolog; Ortopeda dziecięcy

Specjalizuję się ortopedii dziecięcej. Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Ortopedii Dziecięcej i Onkologii Narządu Ruchu PUM Szpitala Klinicznego nr 1, gdzie na co dzień zajmuję się badaniem ortopedycznym dzieci, opieką nad pacjentami w poradni, jak i wykonywaniem zabiegów ortopedycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz posiadam licencję lekarską PZPN. Poza pracą w Klinice opiekuję się piłkarzami młodzieżowych drużyn narodowych i futsalu.

Poza pracą kliniczną rozwijam się również naukowo, uczestniczę w kursach i szkoleniach, jestem współautorem publikacji krajowych i zagranicznych. Wykonuję zabiegi z zakresu ortopedii i traumatologii (leczenie urazów i złamań, artroskopie stawu kolanowego i artroskopowe zabiegi rekonstrukcyjne, korekcji osi kończyn, wady stóp). Posiadam certyfikaty m.in. leczenia wady płasko-koślawej stóp metodą HyproCure, USG stawów biodrowych metodą prof. Grafa.

Współpracuję ściśle z rehabilitantami zajmującymi się rehabilitacją dziecięcą zarówno w leczeniu zachowawczym jak i po zabiegach operacyjnych.

W Szmaragdowym Centrum Zdrowia wykonuję:

● konsultacje ortopedyczne;

● USG stawów biodrowych;

● kwalifikacje do zabiegów operacyjnych;

● iniekcje dostawowe leków i preparatów leczniczych (m.in. PRP, kwas hialuronowy).

Zapraszamy do kontaktu

Jaracza 1, Szczecin 70-775

Rejestracja

tel: 533 - 410 - 100

e-mail: kontakt@szmaragdowe-centrum.pl

Agata Lisiecka

tel: 502 - 513 - 837
e-mail: a.lisiecka@szmaragdowe-centrum.pl

0/5 (0 Reviews)