Dr hab. n. med.

Jerzy Lubikowski

Specjalista chirurgii ogólnej, proktologii i transplantologii klinicznej.

Jestem specjalistą w zakresie chirurgii, proktologii i transplantologii klinicznej. W 1991 r. ukończyłem Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Po obronie pracy doktorskiej w 2000 r. otrzymałem stopień doktora nauk medycznych. Na podstawie całościowej oceny przebiegu mojej pracy zawodowej i naukowej otrzymałem w marcu 2021 r. stopień doktora habilitowanego nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Od ponad 27 lat prowadzę Prywatną Poradnię Proktologiczną zajmującą się kompleksowym leczeniem chorób odbytu i odbytnicy. Od 15 lat prowadzę także szkolenie chirurgów w zakresie proktologii. Rocznie w naszej Poradni leczonych jest zachowawczo lub operacyjnie ponad 3000 pacjentów.

Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując przez ponad 30 lat w oddziałach chirurgii ogólnej, onkologicznej i transplantacyjnej w Polsce i Holandii. Otrzymane przeze mnie nagrody naukowe pozwoliły mi na dodatkowe szkolenie chirurgiczne w Hamburgu, Leiden, Cambridge i Paryżu. Zakres wykonywanych przeze mnie zabiegów obejmuje operacje proktologiczne, leczenie przepuklin brzusznych, operacje jelita grubego, zaawansowane zabiegi laparoskopowe, operacje wątroby i trzustki oraz leczenie guzów neuroendokrynnych.

Jestem autorem ponad 50 publikacji naukowych z zakresu chirurgii. Swoje osiągnięcia zawodowe i naukowe przedstawiałem na kilkudziesięciu krajowych oraz międzynarodowych kongresach chirurgicznych.
Pełne CV oraz zakres świadczeń chirurgicznych znajduje się na stronie: www.lubikowski.pl

Zapraszamy do kontaktu

Jaracza 1, Szczecin 70-775

Rejestracja

tel: 533 - 410 - 100

e-mail: kontakt@szmaragdowe-centrum.pl

Agata Lisiecka

tel: 502 - 513 - 837
e-mail: a.lisiecka@szmaragdowe-centrum.pl

0/5 (0 Reviews)