Lek. med. Józef Duber

Specjalista chirurgii onkologicznej i proktologii.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Na czwartym roku studiowałem na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie. Specjalizację z chirurgii onkologicznej ukończyłem w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie.

Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe obejmują klasyczne i małoinwazyjne zabiegi w obrębie jelita grubego i odbytnicy, chirurgię gruczołu piersiowego oraz usuwanie nowotworów skóry i tkanki miękkiej, całkowite usuwanie tarczycy. Zajmuję się również planowaniem i koordynacją leczenia onkologicznego. Wciąż poszerzam swoje kwalifikacje. Odbywałem staż w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii z chirurgii kolorektalnej i chirurgii przewodu pokarmowego, a także w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej w Poznaniu z terapii podciśnieniowej ran. W 2022 roku ukończyłem studia podyplomowe z koloproktologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od ponad 6 lat pracuję w Prywatnej Poradni Proktologicznej, gdzie zajmuję się kompleksowym leczeniem chorób odbytu i odbytnicy z zastosowaniem nowoczesnych i powszechnie uznanych metod wykonywania zabiegów proktologicznych. Wykonuję zabiegi małoinwazyjne oraz operacje z zakresu leczenia choroby hemoroidalnej, szczeliny i przetoki odbytu.

Pełen zakres świadczeń medycznych znajduje się na stronie: www.lubikowski.pl

Zapraszamy do kontaktu

Jaracza 1, Szczecin 70-775

Rejestracja

tel: 533 - 410 - 100

e-mail: kontakt@szmaragdowe-centrum.pl

Agata Lisiecka

tel: 502 - 513 - 837
e-mail: a.lisiecka@szmaragdowe-centrum.pl

0/5 (0 Reviews)