Paulina Antas

fizjoterapeutka

Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Obecnie jestem studentką Akademii Osteopatii w Poznaniu. Stawiam przede wszystkim na ciągły rozwój i poszerzanie swoich kwalifikacji.

Uwielbiam kontakt z ludźmi i pracę z pacjentem, która daje mi wielką satysfakcję. Interesuję się ortopedią i fizjoterapią uroginekologiczną ale dolegliwości z innych dziedzin nie są dla mnie obce. Patrzę na każdego pacjenta indywidualnie i dążę do spełnienia jego oczekiwań.

W zakresie fizjoterapii uroginekologicznej wykorzystuję urządzenie kGoal Pelvifly umożliwiające ocenę i terapię mięśni dna miednicy. Ukończyłam kurs „Funkcjonalna diagnostyka i terapia w dysfunkcjach dna miednicy kobiet” organizowany przez Pelvifly w Warszawie. Pracuję z kobietami w różnym wieku, aby usprawnić funkcjonowanie dna miednicy i zapobiegać bądź leczyć takie dolegliwości jak między innymi nietrzymanie moczu oraz pomagam w szybkim powrocie do formy pacjentkom po przebytym porodzie.

Zapraszamy do kontaktu

Jaracza 1, Szczecin 70-775

Rejestracja

tel: 533 - 410 - 100

e-mail: kontakt@szmaragdowe-centrum.pl

Agata Lisiecka

tel: 502 - 513 - 837
e-mail: a.lisiecka@szmaragdowe-centrum.pl

0/5 (0 Reviews)