Piotr Radomski

akupunkturzysta

Jestem dyplomowany akupunkturzystą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej szkoły Trójmiejskiego Ośrodka Medycyny Orientalnej. Należę do europejskiego oddziału Szkoły Qi Lu Chorób o Złożonej Etiologii – Narodowej Chińskiej Dziedziczonej Linii Przekazu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, pod przewodnictwem profesora Li Jie, oraz wiodącym profesorem Wang Xinlu.

Od 2017r. z powodzeniem prowadzę praktykę zawodową w zakresie klasycznej akupunktury TCM w Goleniowie. Specjalizuję się w dolegliwościach związanych oraz nie związanych z bólem.

Nadrzędnym celem mojej pracy jest podtrzymywanie i wzmacnianie życia. Patrząc na człowieka i świat w sposób holistyczny dążę do uzyskania harmonijnej relacji pomiędzy aspektami Yin i Yang. Uważam, że Akupunktura i Tradycyjna Medycyna Chińska jest doskonałym narzędziem do zachowania zdrowia i równowagi. A stosowanie jej w praktyce wpływa na transformację wewnętrzną, energetyczne i wielowymiarowe postrzeganie siebie i świata materialnego.

Praktykuję oraz staram się promować medytację Vipassana, oraz wgląd w siebie „Self Inquiry” według Sri Ramana Maharsi, polegający na zadanie sobie pytania „kim jestem”?

Piotr Radomski

Zapraszamy do kontaktu

Jaracza 1, Szczecin 70-775

Rejestracja

tel: 533 - 410 - 100

e-mail: kontakt@szmaragdowe-centrum.pl

Agata Lisiecka

tel: 502 - 513 - 837
e-mail: a.lisiecka@szmaragdowe-centrum.pl

0/5 (0 Reviews)