Medycyna Estetyczna

Gabinet medycyny estetycznej Szmaragdowe Centrum Zdrowia to miejsce, które powstało w celu skutecznego rozwiązywania problemów estetycznych naszych klientów. Państwa zadowolenie z naturalnego i młodzieńczego wyglądu jest naszym priorytetem.

Wszystkie konsultacje, badania, zabiegi kosmetyczne, dermatologiczne oraz procedury wykonywane są przez zespół uznanych w dziedzinie medycyny estetycznej ekspertów, którzy działają zgodnie z międzynarodowymi standardami.

W naszej placówce zlokalizowanej w Szczecinie znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę, wiedzę, doświadczenie, wysokiej jakości usługi, nowoczesne technologie oraz bezpieczne i atestowane preparaty. Gabinet Medycyny Szmaragdowe Centrum Zdrowia powstał na bazie prywatnej kliniki chirurgicznej kierowanej przez dr n. med. Jerzego Lubikowskiego, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalnie i bezpiecznie dla zdrowia zabiegi medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin, dzięki czemu pozwala na coraz dłuższe zachowanie pięknego wyglądu, odzyskanie młodzieńczej witalności oraz pozbycie się kłopotliwych zmian skórnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz pasji do wykonywanego zawodu, dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb dynamicznego rynku usług medycyny estetycznej.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej wykonujemy zabiegi, zarówno z zakresu medycyny estetycznej, jak i chirurgii estetycznej, umożliwiające skuteczną profilaktykę, niwelowanie zaistniałych problemów i poprawę wyglądu skóry.

Naszą specjalnością są skuteczne i, co ważne, bezpieczne usługi medycyny estetycznej zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej(Botoxu) oraz kwasu hialuronowego.

Nasze usługi

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Jaracza 1, Szczecin 70-775

Rejestracja

tel: 533 - 410 - 100

e-mail: kontakt@szmaragdowe-centrum.pl

Agata Lisiecka

tel: 502 - 513 - 837
e-mail: a.lisiecka@szmaragdowe-centrum.pl

0/5 (0 Reviews)